Aqua Babies Global

Aqua Babies

Ek Programlar

Ebeveyn ve Bebek SPA

Dünyanın ilk Aqua Parent & Baby Spa Konsepti. Kabarcıklar, renkli ışıklar, müzik ve özellikle ebeveynlerden sarılmak üzere jöle ile duyusal bir deneyim yaşarken Paba Yoga hareketlerini ve Aquababies'in yüzme tekniğini birleştiren ebeveynlerin ve çocukların bir araya geldiği rahatlatıcı bir program. Bu, Aquababies'in kendi spa havuzunuzu sağlayabileceği ideal bir franchise ürünüdür ve eşsiz bir ödüllendirici iş yürütmenize olanak sağlamak için kapsamlı bir eğitim programıdır.

SWIMBA

Julie-ann her zaman evrim geçiren anne babalar için PABA adı verilen ve çeşitli varyasyonları olan Fit, Yoga ve sonuncusu Latin Swimba olan ve Bollywood ve Batı yaratma sürecinde devrim yaratan yeni bir su bazlı fitness ve bebek geliştirme ürünü geliştirdi. Eğlenirken eğlenin.
Bu ilham verici programlar doğum öncesi ve sonrası depresyonu olan anneler için oluşturuldu, beden zihinsel refah üzerinde güçlü bir etkiye sahip olabilir; Bu nedenle bedeninizi hareket ettirin ve biraz egzersiz yapmak sizi kendinizi iyi hissettirmenin harika bir yoludur!

PABA (Bebek ve Ebeveyn Su Egzersizi)

Aquakiddies / bebek yüzme dersleri tarafından kullanılan öğretim metodu ilk kez 1960'lı yıllarda Avustralya'da öncülük ettirildi. Kurucumuz bu şekilde öğretilen ilk çocuklardan biriydi ve o da rekabetçi bir yüzücü olmaya devam etti. Julie-Ann James, çocuklarına ana sağlık hedeflerinden biri olan sağlık ve güvenlik konularında nasıl ders vereceklerini öğretmek için bir program hazırlamak için bebek yüzme araştırmaları yaptı ve 1991'de bu devrimci tekniği Birleşik Krallık'a getirdi.

Yüzen Bebekler

Aquababies sınıfları, ebeveynlerini çocuğa nasıl öğretileceğini öğretirken eğitmeyi amaçlamaktadır. Her sınıfın farklı olduğu yapılandırılmış derslerin öncüleriyiz.
Yüzme, çok tekrarlayan bir spordur; bu nedenle, çocuk motor becerileri gelene kadar beceriler tekrar edilmelidir ve hareketleri bir araya getirebilirler. Ders planları tasarlandığında bu durum dikkate alınmıştır. Çocukların kısa bir dikkat süresi var, temel becerileri öğretiyoruz ve EĞLENCE sırasında bilgi emilimine yardımcı olmak için çeşitlilik katıyoruz.
Ebeveynlerin beklentilerini çok yönlendireceğiz, koordinasyon yaş ya da büyüklükle birlikte gelir yüzme, sabrını kullanması ve sadece birlikte yüzme deneyiminin keyfini çıkarması için zaman gerektiriyor.

Engelliler ile Yüzme

Yüzme hem ebeveyn, hem de engelli çocuğu için ödüllendirici olabilir. Su sağlık için birçok yönden yararlıdır. Su içinde hareket kabiliyeti olduğundan, kas gelişimini, kardio vasküler sistemini, fiziksel ve duyusal açıdan destekler. Aquababies, fiziksel veya zihinsel engelli herkesi yüzmeye teşvik eder.

Özel Dersler

Julie-ann özel ders vermek için birçok ülkeye gidiyor. Julie-ann'ın bebek yüzme derslerinden memnun olan müşteriler arasında, Aqua bebek yüzme derslerine katılan Thierry Henri, Tony Blair, Jack Dee, Ruby Wax, Pat Cash ve Robin Van Persie, Dido ve birçok ünlü var.
Aquababies franchisees de özel dersler sunuyor.