Aqua Babies Global

Aqua Babies

Yüzen Bebekler

Aquababies dersleri, ebeveynlerin çocuğa doğru temelleri nasıl öğretileceğini öğretirken eğitmeyi amaçlamaktadır. Aquababiesi farklı kılan her dersin ayrı bir yapıya sahip olmasıdır. 
Yüzme, çok tekrardan ibaret bir spordur; bu nedenle, çocuk motor becerileri oluşana kadar beceriler tekrar edilmelidir ve bu şekilde hareketleri bir araya getirebilirler. Bu durumu dikkate alarak ders programları oluşturulmuştur. Çocukların kısa bir dikkat süreleri vardır. Öğrenmelerini sağlayabilmek için, temel becerileri, çeşitlilik ve EĞLENCE katarak öğretmeyi hedefliyoruz.
Ebeveynlerin beklentilerinide yönlendirmemiz gerekmektedir. Koordinasyon yaş ya da irilikllikle oluşur. Bu yüzden ebeveynler sabırlı olup, sadece birlikte yüzme deneyiminin keyfini çıkarmalıdırlar.

YÖNTEMLERİMİZİN BAŞARILI OLMASINDAKİ NEDENLERİ

* Her yaş grubu için ayrı öğretme stratejilerimiz vardır.

Bebekler: Bebeklerimiz için 25 den fazla farklı ders programımız bulunmaktadır.

Toddler: Erken yaşta yüzmeyi hedefleyerek, derslerimiz aşamalara bölünerek tekrar edilir.

Anaokul yaşı: yapılandırılmış ders işleyişinin temelini eğlenerek kuruyoruz. Çocukların öğrenme süreçlerinin keyifli geçmesi önemlidir.

EĞİTMENLERİMİZ SERTİFİKALI VE KONUYA HAKİMDİRLER

Eğitmenlerimizin amaçları ve hedefleri vardır. Çocukların şarkılar sayesinde rahatlar ve dikkatlerini toplayabilirler. Bizim derslerimiz sadece oyun grubu değil, şarkıları belirli egzersizlerle bağdaştırarak becerileri öğretmeyi hedefleriz.

Güvenlik çok önemlidir. Eğitmenlerimiz ebeveynlerin güvenli bir ortamda ders almaları için gerekli eğitimi verirler.