Aqua Babies Global

Aqua Babies

Hakkımızda

Neden Aquababies?

Aquababies, dünyanın bebek yüzme eğitiminde lider kuruluşudur. Farkımız, yenilikleri ilk uygulayan olmamızdır. Yenilikçi programlarımız bizi rakiplerimizin önünde tutar ve işinizi sürekli gelişmesini garanti eder. Yüzme sayesinde çocukların sinir sisteminin daha fazla bilgi toplamasıyla duygusal zekalarının geliştiğine inanıyoruz.  Aquababies eğitmenlerinin görevi ebeveynleri eğitmektir.

The Aquababies (Swimming with Babies) markası küresel olarak hızla gelişmektedir ve halihazırda 10 ülkede faaliyet göstermektedir. Türkiye'de 10, Tayland'da 4 franchise ile hizmet vermektedir.

 

Bebek Yüzme Eğitiminde Lider

Julie-Ann James, bebek ve yürümeye yeni başlayan çocuklar için dünyanın önde gelen yüzme eğitim danışmanlarındandır. Bu yaş gruplarında 30 yılı aşkın süredir eğitimler vermektedir. Kendisi Aquababies programlarını Birleşik Krallık, Çin, Ürdün, Türkiye, Malta, Kıbrıs, İspanya, Polonya, Endonezya ve pekçok diğer ülkede hayata geçirmiştir. Julie-Ann ayrıca kendi geliştirdiği Ebeveyn ve Bebek Aquafit (Parent and baby Aquafit - PABA) ve Ebeveyn ve Bebek Spa yenilikçi konseptlerine ait markaların sahibidir.

Genellikle taklit edilen ancak eşi olmayan Aquababies programı, on binlerce çocuğa yüzme öğreten gerçek tecrübelerden yararlanan kapsamlı bir şekilde araştırılmış, etkili bir programdır. Program, kendi kendini idame ettiren bir iş modelidir. Julie-ann, dünya çapında franchising imkanları ve kendisiyle şahsen eğitim yapma fırsatı sunmaktadır.

Julie-Ann, tüm yeni Aquababies öğretmenlerinin eğitiminde şahsen yer alır ve STA kurs öğretmenidir. STA için dünya çapında denetleyici öğretmenlik yapmaktadır. Hâlâ bire bir eğitimler de vermektedir. Memnun kalmış özel müşterileri arasında Dido, Robin Van Persie, Thierry Henri, Tony Blair, Jack Dee, Ruby Wax ve Pat Cash ve daha fazlası yer alıyor.

EBEVEYNLER SINIFLARIMIZA KATILMAK İÇİN KİLOMETRELERCE YOL KAT ETMEKTEDİRLER.