Aqua Babies Global

Aqua Babies

Fotoğraflar

BEBEĞİNİZİN SUALTI FOTOĞRAFLARI

KESİNLİKLE NEFES KESİCİ !

Kaliteli fotoğrafa ulaşılması zordur. Yüzücü bebeklerimizin fotograf çekimi için hazırlanması ve suya daldıklarında mutlu olmaları gerekir. Bunun için de en az 2 derse katılmaları gerekebiliyor. Dünya çapında bebeklerin su altındaki psikolojik durumlarını yakından takip eden profesyonel su altı fotoğrafçıları ile çalışıyoruz. 

Birleşik Krallıklar

Londra'dan Stuart 25 yıllık profesyonel fotoğrafçıdır. Bunun 15 yılında sualtı fotoğrafçılığı yapmıştır ve bu konuda uzmandır. Pek çok ünlü reklam ajansı ile çalışmaktadır. Stuart, HSE Medya Sertifikası sahibidir. 

Malta

Miles, Malta'ya yerleşen İngiliz sualtı kameramanı ve fotoğrafçısıdır. 20 sene önce dalmaya başladığında sualtı fotoğrafçılığı onun için bir tutku oldu. Malta'dan önce yaşadığı yerlerde mesleği ile hızlı bir şekilde tanınmaya başlandı. Malta ve uluslararası televizyonlar için de çekimler yaptı. Aquababies için de 2 yıldır çekim yapmaktadır.

Türkiye

Mutlu Kurtbaş, 2013 yılından beri Aquababies Türkiye'nin profesyonel sualtı fotografçısıdır.

Kıbrıs Rum Kesimi

Makis Markoulias yetenekli bir sualtı fotoğrafçısıdır ve 2015 yılından beri Aquababies için çalışmaktadır.

Bu fotoğraf 2000 yılında Zena Holloway tarafından çekilmiştir ve bebek yüzme endüstrisindeki öncülüğümüzü kanıtlar.

Fotograf çekimi rahatlatıcı bir atmosferde yaklaşık 30 dakika sürer. Sonuç bebeğinizin harika sualtı fotoğraflarıdır. Sualtı olduğu kadar su üstünde de çekilen fotograflar tüm yaş grupları için verdiğimiz bir hizmettir.

Fotograf çekim tarihleri için Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarımızı takip edebilirsiniz.