Aqua Babies Global

Aqua Babies

Yüzen Bebekler

Aquababies sınıfları, çocuklarına yüzmeyi öğretmeyi yetişkinlere öğretirken aynı zamanda eğitmeyi de hedeflemektadir. Bu nedenle alanımızda öncüyüz.

Yüzme tekrarlı bir spordur. Bu nedenle bebeklerin motor yeteneklerini geliştirmek ve hareketleri beraber yapmalarını sağlayana kadar beceriler tekrar ettirilir. Bu dersler planlanırken dikkate alınmıştır. Çocukların dikkat süreleri kısadır. Bu nedenle önemli becerileri eğlendirici şekilde veririz.

Ebeveynlerin beklentilerini de yönetmeliyiz. Koordinasyon yaş ile artar. Yüzme zaman aldığından sabretmeli ve birlikte yüzmenin keyfi çıkarılmalıdır.

METODUMUZ NEDEN BU KADAR BAŞARILI!!

Farklı yaş grupları için farklı öğretme stratejilerimiz bulunmaktadır.

Bebekler: 25 farklı ders planımız bulunuyor.

Emekleyenler: Dersler aşamalara bölünmüştür ve bebeklerden daha sık tekrarlı ve yüzmeyi en erken şekilde öğretmek üzere verilir.

Okul öncesi: Temelleri eğlence ile veriyoruz. Çocukların öğrenme işinden zevk alması sağlanmalı, alay edilmemelidir.

EĞİTMENLERİMİZ NİTELİKLİDİR VE EN İYİ ŞEKİLDE EĞİTİLMİŞLERDİR

Eğitmenlerimizin hedef ve amaçları vardır. Çocukların rahatlamak ve dersleri dinlemeleri için şarkılara ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle öylesine dinlenilecek şarkılarla değil etki uyandıracak şarkılarla eğitimleri vermekteyiz.

GÜVENLİK olmazsa olmazımızdır. Eğitmenlerimiz, ebeveynlerin yüzme ortamında güvenlik konularına dikkat etmelerini sağlar.